نوشته شده در۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اطلاعیه

اطلاعیه

هشدار برای مشتریان عزیز

متاسفانه دیده شده بعضی از به اصطلاح همکار نما که در این زمینه فعالیت میکنند به طوری کار شما را انجام می دهند که به طوری عمد، بعد چند روز لوله شما دوباره مشکل پیدا خواهد کرد.

به تازگی دیده شده بعضی از افراد سودجو و کلاه بردار قیمت های اولیه خود را به 5 هزار تومان، 7 هزار و 10 هزار تومان می دهند و تبلیغات گشترده میکنند  تا کار را از مشتری بگیرند ولی افسوس که این افراد سود جو نه تنها اون قیمتی که دادن رو نمیگیرند بلکه دیده شده به بهانه های مختلف سعی به تخریب می گیرند و شروع به تعویض لوله ها میکنند و ملیون ها خرج برای مشتری درست میکنند و یا بعد از حضور با هزار شیوه و کلک حرف خود را عوض میکنند و مثلا میکن ما اسم شرکتمون 5000 هستش و شما اشتباه فکر کردید!!!

شیوه این افراد تخریب و تعویض لوله هاست!
به عنوان زیر 20 هزارتومان وارد منزل شما می شوند ولی در نهایت میبینید چند برابر این هزینه را کرده اید و بدتر از آن اینکه هنوز مشکل لوله شما رفع نشده است!
برای اینکه به حرف ما برسید برای امتحان از صحت حرف های ما به این افراد سودجو زنگ بزنید و زمانی که درب منزل شما اومدن کنسل کنید، این افراد که گفتن ما با 7 هزار لوله شما را درست میکنیم بعد میگویند حق کنسلی ما 20 هزار تومان هست و بهانه های مختلف می گیرند اونجاست که در فکر میروید چگونه ممکن اس فردی که با 7 هزار تومان قرار بود لوله را باز کند حق سرویس 20 هزار تومنی طلب میکند؟! این همان روش دروغ تبلیغات میباشد.
پس گول این افراد و برچسب های درب منازل خود را نخورید و اگر میخواهید از شر این برچس بها راحت شوید روش گرفتن سرویس را تغییر دهید تا این افراد بدانند حنا آنها دیگر رنگی ندارد...


#کمپین_برچسب_ممنوع  #نچسبون


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...