نوشته شده در۲۳ خرداد ۱۳۹۷

روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

احتمالا شما هم از  افرادی هستید که با مشکل ترکیدگی لوله های آب شرب و فاضلاب برخورد کرده اید یا ای مورد را مشاهده کردید.
حتما برای شما هم پیش اومده که به یکباره ببینید یه جایی از بنای خونه یا محل کار و ... دیوار هاش شروع میکنه به نم زدگی و شما هر چی میگردید تا علت اون رو متوجه بشید جز کندن اون قسمت فکری به نظرتون نمیرسه؟ 
حتما شما هم بعد از دیدن قبض آب شوکه شدید که چطور ممکنه چنین مصرف آبی داشته باشید؟
حتما برای شما هم پیش اومده که افرادی رو برای تشخیص نم زدگی و ترکیدگی لوله آورده باشید و این افراد با وجود سابقه ی زیاد باز هم ناموفق بودن و نا امید شدید؟؟

راه حل مشکل شما استفاده از دستگاه نشت یاب هستش...
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یه دستگاه پیشرفته در امر نشت یابی هستش که با امواج صوتی کار میکنه و به این صورت هستش که سنسور دستگاه رو در جایی که نشتی وجود داره و احتمال بیشتری وجود داره میزارن و به وسیله ی گوشی که روی گوش سرویسکار وجود داره این صداها شنیده میشه و سرویسکار به محض عبور آب از لوله و نشت اون به بیرون صدا رو تشخیص و محل دقیق نشتی رو اعلام میکنه.
فایده استفاده از دستگاه تشخیص نشت یاب این هستش که دیگه نیازی نیس کل محل رو تخریب کنید تا محل نشتی رو بفهمید و اینکه دنبال این باشید چه لوله ای داره نشت میده آیا لوله های آب هستش یا فاضلاب...

هزینه اش چقدر هستش؟

شاید سوال خیلی از دوستان این باشه که هزینه این تشخیص چقد هستش که در جواب باید بگم این کار کاملا تخصصی و نیازمند دستگاه هستش و این کار هزینه نیس بلکه صرفه جویی محسوب میشه چون شما اگر بخواید بصورت سنتی تشخیص ترکیدگی لوله رو بدید هزینه تخریب و باسازی بسیار زیادی رو باید متقبل بشید که با این روش صرفه جویی کردید اضافه بر کثیف کاری و وقتی که باید برای این کار گذاشته بشه.
هزینه تشخیص ترکیدگی در مشهد و توسط شرکت ما بین ۴۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان متغیر هستش که این بستگی به جنس لوله،محل تشخیص و سختی کار داره که میتونید با تماس با ما و گرفتن مشاوره بصورت حدودی این هزینه رو برآورد کنید.
تشخیص ترکیدگی با دستگاه بصورت تضمینی هستش و دستگاه نشت یاب که ما در اختیار داریم از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در بازار هستش که همشریان مشهدی ما میتونن با یک تماس و یا از طریق فرم خدمات آنلاین خیلی راحت تشخیص ترکیدگی لوله در مشهد رو بصورت سراسری و فوری درخواست بدن و بهترین سرویس دهی توسط کادر مجرب رو تجربه کنند.

تماس با ما


مطالب مرتبط:

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...