نوشته شده در۲۷ خرداد ۱۳۹۷

در آودرن گوشی تلفن همراه از داخل لوله فاضلاب

در آودرن گوشی تلفن همراه از داخل لوله فاضلاب

افتادن گوشی موبایل در توالت

افتادن گوشی موبایل و اشیا در توالت بسیار اتفاق می افتد.

در گذشته بعلت ابعاد کوچک گوشی ها، کیف کمربندی مخصوص موبایل قابل توجیه بود. و امروزه  ابعاد گوشی ها بزرگ شده و معمولاً در جیب شلوار یا جیب کت حمل میشود.

به هر حال ، اگر گوشی شما در توالت افتاد ، این نکات رو رعایت کنید :

۱- این گوشی به هر طریق ممکن باید خارج شود. ربطی به دست و دلبازی شما ندارد که قیدش رو بزنید یا خیر ! بلکه وجود گوشی در سیفون توالت یعنی احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب کل ساختمان .

۲- پس صحبت ما سر این نیست که این گوشی سالم بدستتان برسد یا خیر. البته اگر هم سالم خارج شود ، کنار آمدن با بوی بد آن بمدت یک ماه کار سختی است. 

۳- از وقتی گوشی با داخل کاسه توالت افتاد ، به هیچ عنوان آب نریزید.

۴- یک دستکش مشمعی یکبار مصرف، یا دستکش آشپزخانه به دست کنید. فراموش نکنید بعد از استفاده آن را داخل کیسه فریز انداخته و به زباله بیاندازید.

۵- جیب های خود را خالی نمایید. بخصوص جیب پیراهن تان را.

۶- یه دمپایی یا شیء پلاستیکی جهت قرار دادن زیر زانوی خود تهیه کنید تا زانویتان آسیب نبیند.

۷- بسیار آرام دستتان را وارد سیفون نمایید. و به محض لمس جسم سخت (کمی تصور لمس جسم نرم، سخت است!) آن را خارج نمایید.

* پس از خارج کردن گوشی به هیچ عنوان آن را روشن نکنید. اگر قابلیت جدا بودن باتری رو داره ابتدا باتری رو جدا کنید.سپس با یک شیشه پاک کن و دستمال به خوبی و جاهای قابل دسترس رو تمیز کنید و یا اگر کاملا در آب فرو رفته اون رو آب بکشید.سپس به وسیله ی یک سشوار و با فاصله 40-50 سانتی به آرومی اون رو خشک کنید و سپس تا 24 ساعت در جای گرم مانند کنار بخاری یا شوفاژ و یا در وسط مقداری برنج قرار بدبد تا رطوبت اون گرفته بشه و اصلا برای روشن کردن اون عجله نکنید و 24-48 ساعت اجازه بدید تا کاملا خشک بشه سپس به فکر استفاده کردن باشید.

امیدواریم که موفق شوید. اگر نتوانستید ، ناراحت و نگران نباشید. ما هستیم...

ما با داشتن کادری مجرب سالهاست تخصص در آوردن اشیا از داخل لوله های مختلف را تجربه کردیم.شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد غیر از گوشی لوازم مهم و یا قیمتی مانند جواهرات، ساعت ، دستبند و یا هر چیزی داخل وله افتاده باشد و شما قید آن را بزنید ولی از این پس بدانید با یک تماس ما در خدمت شما هستیم تا این کار را با پایین ترین قیمت برای شما انجام بدهیم.

کافیست با شماره 09154164707 تماس بگیرید (شبانه روزی)  تا در عرض نیم ساعت سرویس کار لوله بازکنی را به آدرس شما در هر نقطه از مشهد برسانیم. سپس با ابزار مخصوص درآوردن اشیاء قیمتی ، گوشی موبایل و .. به شما خدمت نماییم.

منتظر تماس شما همشهری محترم هستیم.


مطالب مرتبط:

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...