نوشته شده در۳۱ خرداد ۱۳۹۷

لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی مشهد با 15 سال سابقه در ارائه خدمات توسط نیروهای مجرب و کار آزموده و استفاده از ابزارهای بروز آماده است به محض دریافت تماس از سوی همشهریان عزیز ، اقدام به ارسال نیروی متخصص برای مشتریان عزیز مینماید تا در سریعترین زمان به انجام لوله بازکنی بپردازند.

از جمله خدمات لوله بازکنی مشهد میتوان به لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، لوله کشی ساختمان ، رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، رفع نم و رطوبت ، نصب و تعویض شیرآلات ، سروسی کولر  و تمامی خدمات تاسیساتی مورد نیاز همشهریان اشاره کرد .

 امروزه با توجه به رشد جمعیت در مناطق شهری همواره شاهد مسائلی چون گرفتگی لوله ها ، نم زدگی فاضلاب هستیم این مشکلات بعضا جزئی بوده و به سادگی قابل مرتفع شدن است هر چند در موارد شدید و عمیق نیاز به تجربه و تخصص و البته ابزارهای مناسب دارد . بنابر این ما با بهره گیری از این امکانات هم در رابطه با ساختمانهای بافت قدیم و هم مناطق نوساز آمادگی ارائه انواع خدمات به شما همشهریان عزیز در شهر مشهد را داریم .

داشتن شعبه های متعدد تخلیه چاه و لوله بازکنی در سراسر نقاط مشهد این امکان را برای ما ایجاد کرده است تا بتوانیم خدمات خود را در سراسر مشهد ارائه کنیم  . از آنجایی که گرفتگی لوله ها هنگامی که به صورت حاد و عمیق بروز کند به سختی ممکن است با روش های لوله بازکنی خانگی برطرف گردد و حتی عدم تجربه می تواند باعث ایجاد صدمه به سیستم لوله کشی و فاضلاب خانه شود ، پیشنهاد می شود در چنین مواقعی از نیروهای متخصص و با تجربه که ابزار لازم را نیز در اختیار دارند کمک بگیرید . لوله بازکنی مشهد سعی دارد خدمات لوله بازکنی و تخلیه جاه  را به صورت تضمینی و با هدف رضایت مشتریان ارائه نماید .

قیمت لوله بازکنی در مشهد :

لوله بازکنی جزو مشاغلی ایست که بدون بازدید مشکل لوله اظهار نظر در مورد قیمت تمام شده کار کمی مشکل است زیرا سرویسکار بدون اطلاع از نوع لوله،نوع گرفتگی،علت گرفتگی و ایجزئیات کار نمیتواند کاملا به مشتری از پشت تلفن قیمت دقیقی اعلام کند ولی مششود گفت این کار دارای یه قیمت حدودی دارد که کمینه قیمت آن 30 هزار تومان تا 200 هزار تومان است.

حتما شما هم تبلیغات لوله بازکنی هایی رو دیدید که به روشهایی مثل برچسب و یا برگه های تبلیغاتی ، تبلیغات انجام میدن و مثلا در اونها اعلام شده لوله بازکنی با مبلغی بین 7 تا 20 هزار تومان و در لحظه اول با خودتون گفتید که چجوری میشه یک شخص برای لوله بازکردن 7 هزار تومن قیمت بده بدون هیچ گونه اطلاعاتی ولی شرکت های معتبر زیر نظر اتحادیه تلفنی و بدون دونستن جزئیات قیمتی نمیدن و حتی بعد از بازدید هم قیمتها معمولا بلای 40-50 هزار تومن بابت اجرت کار یک لوله معمولی که نیاز به 10 متر فنر زدن داره رو اعلام میکنند و مثلا برای بازدی و ایاب و ذهاب 10-15 هزار نومن طلب میکنن! 

این افراد به شیوه ی جدیدی دست زدن و اون هم اینگونه اس که مثلا به شما میگن قیمت فنر 10 هزار تومن و وقتی میان و لوله رو باز میکنن میگن 100 هزار تومن شده است و بعد از اینکه مشتری با این تناقض گویی اونها روبرو میشه و پرسشی رو مطرح میکنه که : شما اعلام کردید 10 هزار تومن چرا حالا میگید 100 هزار تومن میگن: ما گفتیم هر متری 10 هزار تومن و مثلا این لوله 10 متر فنر زدیم و میشه 100 هزار تومن! و اونجاست که مشتری میفهمه چه کلاه گشادی به سرش رفته... 

پس همیشه این جمله رو در خاطر داسته باشید که " هیچ ارزونی بی دلیل نیس ! "

برای استعلام قیمت میتونید با ما تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در کمترین زمان و  بصورت رایگان جهت بازدید خدمت شما برسند و پس از بازدید ، قیمت بازکردن لوله در مشهد رو  بهتون اعلام و در صورت رضایت کار رو به بهترین نحو ممکن براتون رو انجام بدهند.

سایر خدمات لوله بازکنی مشهد :

 • لوله بازکنی توسط ژنراتور با فنر فولادی
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه توسط افراد مجرب و متخصص
 • لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی
 • نشت یابی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله
 • بیرون آوردن گوشی و وسایل قیمتی از توالت
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان
 • رفع نم زدگی و بوی بد جاه فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله آب گرم
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • نصب سپتیک تانک
 • نصب و سرویس توالت فرنگی

ما با ارائه مشاوره رایگان تلفنی در اولین دقایق بروز مشکل برای شما سعی میکنیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

 لوله بازکنی مشهد با توجه به چندین سال سابقه کار در این زمینه لوله بازکنی ، لوله کشی ، رفع نم و رطوبت و کلیه خدمات تاسیسات ساختمان تلاش کرده است بهترین افراد را جهت معرفی به همشهریان عزیز در مشهد در کنار خود نگه دارد ، نیروهای ما آمادگی دارند به صورت شبانه روزی در کنار شما باشند .


هدف ما جلب رضایت شماست
لوله بازکنی مشهد
برای لوله بازکنی و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.

شماره لوله بازکنی در مشهد


  


مناطق تحت پوشش لوله بازکنی مشهد :

پیروزی . آزادشهر. لادن . اقبال.صیاد شیرازی.هاشمیه.هنرستان.هفت تیر.حافظ.معلم.سیدرضی.امامت.جلال آل احمد.فارغ التحصیلان.قاسم اباد.ملک اباد.سجاد.فرامرز.طرقبه. شاندیز.احمد آباد.نوفل لوشاتو.شهرک صنعتی.سرافرازان.کوهسنگی پیروزی . آزادشهر. لادن . اقبال.صیاد شیرازی.هاشمیه.هنرستان.هفت تیر.حافظ.معلم.سیدرضی.امامت.جلال آل احمد.فارغ التحصیلان.قاسم اباد.ملک اباد.سجاد.فرامرز.طرقبه. شاندیز.احمد آباد.نوفل لوشاتو.شهرک صنعتی.سرافرازان.کوهسنگی پیروزی . آزادشهر. لادن . اقبال.صیاد شیرازی.هاشمیه.هنرستان.هفت تیر.حافظ.معلم.سیدرضی.امامت.جلال آل احمد.فارغ التحصیلان.قاسم اباد.ملک اباد.سجاد.فرامرز.طرقبه. شاندیز.احمد آباد.نوفل لوشاتو.شهرک صنعتی.سرافرازان.کوهسنگی پیروزی . آزادشهر. لادن . اقبال.صیاد شیرازی.هاشمیه.هنرستان.هفت تیر.حافظ.معلم.سیدرضی.امامت.جلال آل احمد.فارغ التحصیلان.قاسم اباد.ملک اباد.سجاد.فرامرز.طرقبه. شاندیز.احمد آباد.نوفل لوشاتو.شهرک صنعتی.سرافرازان.کوهسنگی پیروزی . آزادشهر. لادن . اقبال.صیاد شیرازی.هاشمیه.هنرستان.هفت تیر.حافظ.معلم.سیدرضی.امامت.جلال آل احمد.فارغ التحصیلان.قاسم اباد.ملک اباد.سجاد.فرامرز.طرقبه. شاندیز.احمد آباد.نوفل لوشاتو.شهرک صنعتی.سرافرازان.کوهسنگی


مطالب مرتبط:

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...