نوشته شده در۰۴ تیر ۱۳۹۷

ساخت محلول لوله بازکن خانگی

ساخت محلول لوله بازکن خانگی

محلول لوله بازکن خانگی که با مواد ساده ای که توی هر خونه ای پیدا میشه ساخته میسه.این محلول از نشاسته و سرکه تهیه می شود، این محلول بی خطر و ایمن است چراکه این محلول عاری از مواد شیمیایی و مضر است ساخته می شود، شما می توانید در هنگام گرفتگی لوله منزل البته در صورتیکه این گرفتگی خیلی شدید نباشد (مثلا گرفتگی بر اثر سیمان یا بتن و…نباشد و یا جسم سخت یا پارچه یا... در لوله نباشد) و مثلا بر اثر گرفتگی رسوب یا چربی در لوله ها باشد می توانید شخصا فقط با استفاده از این محلول گرفتگی لوله منزلتان را باز کنید!
در صورتیکه گرفتگی لوله شدید باشد، می توانید در هر منطقه از شهر مشهد و در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک تماس با شماره ۰۹۱۵۴۱۶۴۷۰۷ درخواست سرویسکار کنید تا در کمتر از ۳۰ دقیقه توسط مجرب ترین سرویسکاران لوله بازکن،مشکل گرفتگی لوله رو حل کنید.

رفع گرفتگی لوله

در صورتی که تصمیم گرفتید ابتدا خودتان اقدام کنید می توانید با ساخت این محلول لوله بازکن خانگی خودتان این مشکل را برطرف سازید. برای این کار نیاز به مواد ذیل دارید:

- سرکه

- جوش شیرین

- دستمال بزرگ یا تلمبه

- و آب جوش

شاید به نظر شما این مواد بسیار ساده باشند ولی بدونید این محلول برای از بین بردن رسوب و چربی لوله و همچنین از بین بردن بوی بد لوله ها کار ساز باشد.

حالا میرسیم به بخش :

مراحل ساخت محلول لوله بازکن خانگی


در ابتدا مقداری جوش شیرین را در لوله مسدود شده بریزید، توجه داشته باشید جوش شیرین را بدون حل کردن و به صورت خشک داخل لوله گرفته شده بریزید. 

محلول لوله بازکن خانگیبعد از اینکه جوش شیرین را داخل لوله مسدود شده ریختید، به میزان نصف فنجان سرکه داخل لوله بریزید.

لوله بازکن مشهدبعد از ریختن سرکه بلافاصله با تلمبه یا دستمال پارچه ای راه لوله را ببندید تا هیچ چیز نتواند به داخل لوله وارد یا خارج شود. علت انجام این کار این است که واکنش بین جوش شیرین و سرکه منجرب به بروز یک آتشفشان کوچک شده که اگر سر لوله باز باشد از این محل خارج می شود ولی شما با نگه داشتن پارچه در مسیر لوله و مسدود کردن راه خروجی آن، مانع از خارج شدن این مواد می شوید. 

*بهتر است بدانید این مرحله اصلی ترین مرحله در استفاده از محلول لوله بازکن خانگی می باشد.


مدت زمانی که باید این محلول را در لوله مسدود شده نگه دارید، ۳۰ دقیقه می باشد. در مرحله آخر بعد از گذشت ۳۰ دقیقه می توانید پارچه را بردارید و آب جوش را به آرامی در داخل لوله بریزید.

توجه داشته باشید که بعد از اتمام این مراحل اگر همچنان لوله مسدود بود می توانید دوباره همین مراحل را تکرار کنید تا لوله کاملا باز شود و اگر مشکل برطرف نشد میتوانید با تماس با ما این کار را به بهترین روش و با اطمینان کامل به ما بسپارید.
مطالب مرتبط:

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...