نوشته شده در۲۲ مرداد ۱۳۹۷

قیمت لوله بازکنی در مشهد

قیمت لوله بازکنی در مشهد

قیمت لوله بازکنی در مشهد چقدر است ؟


بسیاری از مشتریان ما در تماس تلفنی که با ما میگیرند اولین سوالی که مطرح میکنند قیمت و تعرفه لوله بازکنی در مشهد هستش و گاها اینجوری عنوان میکنند که باز کردن لوله ما چقد هزینه داره؟؟!

این سوال بسیار کلی هستش و البته سوال غیر حرفه ای هستش! دیده شده که بسیاری از همکاران ما کار غیر حرفه ای میکنند و اون قیمت دادن و یا حتی جدیدا میبینیم که بعضی افراد تبلیغات برچسب یا تراکت و ... میزنن و توی اون تبلیغات قیمت هایی بین ۵ هزار تا ۲۰ هزار تومان عنوان میکنند!! اگر مشتریانی که با دیدن این تبلیغ ها وسوسه میشوند لحظه ای فکر کنند حتما برایشان سوالی پیش می آید که چگونه میشود یک سرویسکار از آن سر شهر در هر ساعت شبانه روز با وسیله نقلیه و کلی لوازم و البته حرفه ای که برای آموزش آن تلاش کردن بیاید فقط برای ۵۰۰۰ تومان!؟البته که اینگونه نیس!

روش تبلیغات این دوستان بسیار جالب است مثلا در تماسی که با یکی از این افراد داشتیم سوال پرسیدم واقعا حاضرید برای ۵۰۰۰ تومان بیاید و لوله را باز کنید و جوابش بسیار جالب بود.گفت : جناب ما اسممون پنج هزار هستش ولی مردم فک میکنن ما گفتیم با ۵۰۰۰ تومان لوله رو باز میکنیم!!

یا در تماسی که یکی مشتریانمان با ما داشت و میخواست از تعرفه های لوله بازکنی آگاهی داشته باشه میگفت امروز ما از روی برچسبی که روی درب خانمان چسبانده بودند با یکی از همکارانتان تماس گرفتیم و وقتی گفتیم چقدر میشود گفت ۲۰ هزار تومان.ولی بعد از مراجعه و باز کردن لوله جوقع حساب درخواست ۱۶۰ هزار تومان بابت اجرت کرد!وقتی علت این تفاوت قیمت را پرسیدیم گفت: هر متر ۲۰ هزار تومان است و ما برای شما ۸ متر فنر زدیم میشود ۱۶۰ هزار تومان!

شیوه کاری این دوستان بسیار غیر حرفه ای است و به دلیل نداشتن مشتری به قول خودشان میخواهند به هر روشی فقط کار را بگیرند!

مهم ترین علتهای که در تعیین قیمت لوله بازکنی در مشهد موثر هستند :

۱.متراژ فنر مورد نیاز ۲.جنس لوله و محل کاربرد در ساختمان ۳. سختی کار

قیمت نهایی بستگی به این عوامل دارند ولی شرکت لوله باز (لوله بازکنی مشهد) با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و رعایت حال مشتریان نرخ نهایی را از تعرفه نرخنامه اتحادیه صنف لوله بازکنی مشهد پایین تر در نظر گرفته است. با تماس تلفنی و عنوان جزئیات کار میتوانید قیمت حدودی اجرت لوله بازکنی را جویا شوید.

نرخنامه لوله بازکنی و تخلیه چاه

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...